Omówienie wyceny

Category: Każdego Miesiąca
17 lutego 2021
25.3025,2425,8117,9535,7256,222,728219,72 B0, 72 (2, 84%)1.543,93%0.550.531.73* BMO 14.10.202,75
otwarty Dzień niski Dzień wysoki 52 Wk Niski 52 WK Wys Śr. Tom Kapitalizacja rynkowa Dywidenda Beta Zyski ESP Najdokładniejsze szac Bieżący kwartał Szac Szac. Bieżący rok Data wygaśnięcia zarobków EPS z poprzedniego roku Wzrost EPS w Exp (3-5 lat)
* BMO = przed otwarciem rynku * AMC = po zamknięciu rynku

Raporty z badań dla BACPremium Research dla BAC Ranga Zacks

Przytrzymaj 3 Ranking branżowy Zacks

Najgorsze 21% (199 z 253) Ranga sektora Zacks

Najgorsze 13% (14 z 16) Ocena stylu
Wartość C | F Wzrost | Pęd | D VGM

(= Zmiana w ciągu ostatnich 30 dni)

Premium Research: Analiza branży Top Peers Symbol Ranga Zacks Bank of America Corporation

BAC BankUnited Inc

BKU Comerica Incorporated

CMA Piąty trzeci Bancorp

FITB JPMorgan Chase Co

JPM KeyCorp

KLUCZ MT Bank Corporation

MTBWiadomości Zacks dla BACPodsumowanie firmyBank of America Corporation (założony w 1874 r.) Z siedzibą w Charlotte w Karolinie Północnej jest jednym z największych holdingów finansowych w Stanach Zjednoczonych. Z łącznymi aktywami o wartości 2,74 bln USD na 30 czerwca 2020 r., Zapewnia różnorodną gamę bankowych i pozabankowych usług i produktów finansowych.

Bank of America prezentuje wyniki działalności w następujących segmentach biznesowych:

 • Bankowość detaliczna (33,0% aktywów ogółem w 2019 r.), Obejmująca depozyty i pożyczki konsumenckie, zapewnia szeroką gamę produktów i usług kredytowych, bankowych i inwestycyjnych dla konsumentów i przedsiębiorstw.

 • Global Wealth & Investment Management (12,3%), w skład którego wchodzą Merrill Lynch Global Wealth Management i US Trust, Bank of America Private Wealth Management, oferuje strukturyzację majątku, zarządzanie inwestycjami, potrzeby powiernicze i bankowe oraz specjalistyczne usługi zarządzania aktywami.

  Globalna bankowość (19,1%), która obejmuje globalną bankowość korporacyjną, globalną bankowość komercyjną, bankowość biznesową i globalną bankowość inwestycyjną, dostarcza produkty i usługi związane z pożyczkami, zintegrowane rozwiązania w zakresie zarządzania kapitałem obrotowym i skarbu, a także usługi ubezpieczeniowe i doradcze.

  Global Markets (26,4%) oferuje globalnie usługi sprzedaży i handlu, tworzenia rynku, finansowania, rozliczania papierów wartościowych, rozrachunku i przechowywania oraz zarządzania ryzykiem.

  Wszystkie pozostałe (9,2%) obejmują działalność ALM, inwestycje kapitałowe, międzynarodową działalność w zakresie kart konsumenckich, działalność w zakresie likwidacji, alokację pozostałych kosztów i inne.Ta strona nie została autoryzowana, sponsorowana ani w inny sposób zatwierdzona lub zatwierdzona przez firmy w niej przedstawione. Każde z przedstawionych tutaj logo firmy jest znakami towarowymi Verizon Media; Korporacja Microsoft; Nasdaq, Inc .; Dow Jones & Company; Forbes Media, LLC; Investor’s Business Daily, Inc .; i Morningstar, Inc.

  Copyright 2020 Zacks Investment Research | 10 S Riverside Plaza Suite # 1600 | Chicago, IL 60606

  W centrum wszystkiego, co robimy, jest silne zaangażowanie w niezależne badania i dzielenie się zyskownymi odkryciami z inwestorami. To zaangażowanie w zapewnienie inwestorom przewagi handlowej doprowadziło do stworzenia naszego sprawdzonego systemu oceny akcji Zacks Rank. Od 1988 r. Podwoił indeks S&P 500, uzyskując średni wzrost o + 24,53% rocznie. Zwroty te obejmują okres od 1 stycznia 1988 r. Do 31 sierpnia 2020 r. Zwroty z systemu oceny akcji Zacks Rank są obliczane co miesiąc na podstawie początku i końca miesiąca Ceny akcji Zacks Rank plus wszelkie dywidendy otrzymane w danym miesiącu . Prosty, równo ważony średni zwrot ze wszystkich akcji rangi Zacks jest obliczany w celu określenia miesięcznego zwrotu. Miesięczne zwroty są następnie sumowane, aby otrzymać zwrot roczny.W obliczeniach zwrotu uwzględniane są tylko akcje z rangi Zacka zawarte w hipotetycznych portfelach Zacka na początku każdego miesiąca. Akcje w rankingach Zacks mogą się zmieniać i często zmieniają się w ciągu miesiąca. Niektóre akcje Zacks Rank, dla których nie była dostępna cena na koniec miesiąca, informacje o cenach nie zostały zebrane lub z pewnych innych powodów zostały wyłączone z tych obliczeń zwrotu.

  Odwiedź Performance, aby uzyskać informacje o wyświetlanych powyżej liczbach wydajności.

  Odwiedź witrynę www.zacksdata.com, aby uzyskać nasze dane i zawartość dla swojej aplikacji mobilnej lub witryny internetowej.

  Ceny w czasie rzeczywistym według BATS. Opóźnione cytaty Sungarda.

  Dane NYSE i AMEX są opóźnione o co najmniej 20 minut. Dane NASDAQ są opóźnione o co najmniej 15 minut.

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy