Numer rozliczeniowy Huntington Bank

17 lutego 2021

Dowiedz się o numerze rozliczeniowym Huntington Bank z poniższych informacji.

Huntington National Bank, obecnie znany jako Huntington Bancshares, został założony w 1866 roku i nadal działa w Columbus w stanie Ohio.

Do września 2019 roku Huntington Bancshares Incorporated stało się spółką z aktywami o wartości 109 miliardów dolarów w bankach regionalnych.

Huntington jest dostawcą kompleksowych usług bankowych, który działa w siedmiu różnych lokalizacjach; Ohio, Illinois, Indiana, Kentucky, Michigan, Pensylwania i Zachodnia Wirginia. Bank oferuje usługi zorientowane na klienta i zawsze koncentruje się na jego specyficznych potrzebach.

Dzięki 800 oddziałom oferującym pełen zakres usług, 12 oddziałom grup klientów prywatnych i 1400 bankomatom bank świadczy następujące usługi:

 • Kompleksowe usługi komercyjne, bankowe dla małych firm i konsumentów.
 • Usługi hipoteczneZarządzanie finansamiUsługi wymiany walutLeasing sprzętuUsługi zarządzania majątkiem i inwestycjamiUsługi zaufaniaUsługi maklerskieIndywidualny program pośrednictwa i obsługi ubezpieczeniowejWszystkie usługi w banku Huntington są zobowiązane do oferowania swoim klientom najlepszych usług w swojej klasie. Bank osiągnął doskonałość poprzez:

 • Dostarczanie konkurencyjnych produktów i usług
 • Dostarczanie długoterminowej wartości dla akcjonariuszy dzięki ich najlepszym wynikomWkład w siłę ekonomiczną społeczności lokalnych poprzez inwestycje w rozwój biznesuNumer rozliczeniowy Huntington National BankNumer rozliczeniowy to dziewięciocyfrowy numer banku znajdujący się w lewym dolnym rogu czeku.

  Każdy bank w USA ma swój unikalny numer rozliczeniowy, który pomaga im zidentyfikować bank, w którym otworzył konto.

  W sumie numer rozliczeniowy działa jako adres banku lub instytucji finansowej.

  NumerrozliczeniowyHuntington Bank, Michigan:044000024

  Jak znaleźć numer rozliczeniowy banku Huntington bez czeku?

  Numer rozliczeniowy dla Huntington Bank można znaleźć w różnych źródłach:

  • Korzystanie z bankowości internetowejAby znaleźć numer rozliczeniowy za pomocą bankowości internetowej, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

   • Zaloguj się do bankowości internetowej.
   • Kliknij stronę Szczegóły konta.Numer rozliczeniowy można znaleźć w sekcji Informacje o koncie.Aby znaleźć numer rozliczeniowy za pomocą aplikacji Huntington Mobile:

    • Wizyta w aplikacji mobilnej Huntington
    • Kliknij kontoOtwórz kartę Podsumowanie, aby sprawdzić numer rozliczeniowy.Wyciąg bankowy

     Numer rozliczeniowy można również znaleźć w górnej kolumnie wyciągu bankowego. Możesz potwierdzić swój numer rozliczeniowy, wpisując trzecią i czwartą cyfrę numeru konta.

     W tej witrynie

     Numer rozliczeniowy banku Huntington Bank można znaleźć na tej stronie internetowej. Tak więc wszyscy ci, którzy zastanawiają się, jaki jest numer rozliczeniowy dla Huntington Bank, powinni znać swój numer rozliczeniowy w poniższej tabeli, odpowiadający szczegółom numeru konta.

     Numer rozliczeniowy Huntington Bank

     Numer rozliczeniowy dla przelewówHuntington Bank ma listę różnych numerów do wykonywania przelewów krajowych i międzynarodowych.

     W przypadku przelewów krajowych Huntington Bank ma jeden unikalny numer: 044000024.

     Numer ten jest używany do przelewów bankowych, ale w przypadku przelewów międzynarodowych potrzebny jest dodatkowy numer lub kod zwany kodem SWIFT. Jest to kod składający się z 8–11 cyfr, składający się zarówno z liter, jak i cyfr. Ten kod jest specjalnie używany do identyfikacji banku w kraju i oddziału banku, w którym konto zostało zarejestrowane.

     Kod SWIFT można znaleźć na wyciągu z rachunku bankowego. Standardowy kod SWIFT składa się z ośmiu do jedenastu cyfr i alfabetów, które odpowiadają poniższemu znaczeniu:

     • Pierwsze cztery to alfabety angielskie, które są skróconą wersją nazwy banku.
     • Kolejne dwie cyfry to kod literowy reprezentujący krajPozostałe dwie cyfry to litera lub cyfra oznaczająca siedzibę banku.Ostatnie trzy cyfry kodu określają oddział.Przelew ACH z numerem rozliczeniowym

      Automatyczna Izba Rozliczeniowa lub przelew ACH to elektroniczne systemy płatności, które umożliwiają użytkownikom dokonanie płatności lub pobranie środków w formie elektronicznej. Przelew ACH zwykle wskazuje zapisy na następny dzień przy wymianie z innymi bankami lub instytucjami finansowymi. Obejmuje zarówno bezpośrednie wpłaty, jak i konwersję czeku z formy papierowej na formę elektroniczną.

      System został specjalnie zaprojektowany do przetwarzania paczek płatności, umożliwiając w ten sposób wiele płatności jednocześnie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy