Jaka jest maksymalna stopa procentowa dla pożyczki pod zastaw samochodu w Alabamie?

Category: Mieć Pewność
17 lutego 2021

Jeśli mieszkasz w Alabamie, wszystkie przepisy i regulacje dotyczące kredytów pod zastaw samochodu można znaleźć w ustawie Alabama Small Loan Act. Ten akt prawny definiuje ważne terminy używane w branży pożyczek pod zastaw samochodu, pewne zasady, których muszą przestrzegać mali pożyczkodawcy i nie tylko.

Alabama Small Loan Act omawia również rodzaje stóp procentowych, które mogą pobierać mali pożyczkodawcy. Nie pozwól, aby potencjalny pożyczkodawca wykorzystał Cię, obciążając Cię wyższymi odsetkami, niż zezwala na to prawo. Na szczęście nie musisz przedzierać się przez wszystkie 20 stron Alabamy Small Loan Act, żeby to wszystko rozgryźć. LoanMart przeprowadził badania, więc nie musisz tego robić.

Jeśli chcesz zdobyć trochę finansowania poprzez niewielką pożyczkę, na przykład pożyczkę pod zastaw samochodu, na pewno chcesz znać te zasady, aby wiedzieć, który pożyczkodawca jest dla Ciebie odpowiedni.

Kiedy otrzymasz saldo początkowej pożyczki, liczba ta obejmuje naliczone odsetki. Oznacza to, że jeśli masz saldo pożyczki w wysokości 2000 USD – ta liczba powinna zawierać odsetki. Gdy mali pożyczkodawcy pobierają odsetki, nie mogą pobierać od pożyczkobiorcy żadnych opłat, które przekraczałyby 200 USD miesięcznie – należy o tym pamiętać, spłacając pożyczkę.

Większość pożyczkodawców pobiera również opłatę za utrzymanie w celu śledzenia dokumentów finansowych pożyczkobiorcy, historii i informacji. Należy jednak pamiętać, że ta opłata nie może przekroczyć łącznie 30 USD, więc potencjalni drobni pożyczkobiorcy prawdopodobnie oczekują opłaty za utrzymanie w wysokości około 3 USD miesięcznie.

Chcesz mieć pewność, że będziesz na bieżąco ze swoimi płatnościami, jeśli zdecydujesz się na niewielką pożyczkę. Zaleganie z płatnościami może źle wyglądać na Twoim koncie, a na dłuższą metę może kosztować Cię więcej pieniędzy.

Inną bardzo ważną zasadą, o której należy pamiętać, jest to, że jeśli mały pożyczkodawca złamie którekolwiek z przepisów określonych w ustawie o małych pożyczkach Alabama, transakcja jest całkowicie unieważniona, a pożyczkodawca nie ma już prawa do otrzymywania od Ciebie żadnych więcej pieniędzy.

Jakie są stopy procentowe dla innych rodzajów finansowania?

Istnieją jednak inne rodzaje finansowania oprócz pożyczek pod zastaw samochodu. Należy jednak pamiętać, że te pożyczki mogą mieć bardzo różne zasady. Oto kilka innych rodzajów finansowania, które mogą być potencjalnie dostępne, jeśli szukasz szybkiego finansowania:

 • Pożyczka do wypłaty
 • Pożyczka na podpisPożyczka rejestracyjnaAwaryjna pożyczka gotówkowaWszystkie te rodzaje finansowania mają jedną wspólną cechę: prawie zawsze charakteryzują się wyjątkowo wysokimi stopami procentowymi.

  Ponadto tego rodzaju finansowanie ma również bardzo krótkie terminy zwrotu. Zwykle średni oczekiwany okres spłaty chwilówki to około 30 dni. Oznaczałoby to, że musiałbyś spłacić całą kwotę pożyczki w ciągu zaledwie miesiąca lub mniej.

  Na szczęście istnieją inne rodzaje finansowania.

  Jakie są stopy procentowe w LoanMart?LoanMart może być dla Ciebie świetnym miejscem na szybkie uzyskanie finansowania bez konieczności utonięcia w opłatach odsetkowych. LoanMart oferuje konkurencyjne stawki i dogodne warunki, które mają na celu ułatwienie spłaty kredytu pod zastaw samochodu.

  W rzeczywistości możesz nawet współpracować ze swoim agentem ds. Pożyczek pod zastaw samochodu LoanMart i mieć wpływ na ustalenie, jakie będą Twoje stopy procentowe i warunki spłaty 1.

  LoanMart oferuje konkurencyjne stawki, na które niektórzy tradycyjni pożyczkodawcy po prostu nie mogą sobie pozwolić. LoanMart to firma, która dba o Ciebie, więc jeśli kiedykolwiek poczujesz, że Twój plan płatności już dla Ciebie nie działa, z przyjemnością zmienimy, a nawet stworzymy całkowicie nowy plan płatności z nowymi, konkurencyjnymi stawkami i wygodnymi warunki, które sprawdzają się lepiej w Twojej wyjątkowej sytuacji finansowej.

  W LoanMart możesz również skorzystać z dogodnych warunków od 12 do 48 miesięcy. Nie martw się, że będziesz musiał spłacać całą pożyczkę w ciągu miesiąca. Kiedy miesięczne raty pożyczki pod zastaw samochodu LoanMart zostaną rozłożone, płatności mogą być bezstresowe.

  Wybierając LoanMart, możesz otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu w Kalifornii lub wielu innych stanach w ciągu zaledwie jednego dnia roboczego 3. Rozpoczęcie pracy zajmuje tylko 5 minut, więc już dziś zapytaj o pożyczkę pod zastaw samochodu LoanMart!

  Napisane przez Geralda Weissa

  Gerald Weiss jest starszym księgowym w LoanMart. Jego pasją jest pomaganie ludziom w wyznaczaniu i osiąganiu ich celów finansowych. Lubi pisać dla bloga LoanMart, aby dzielić się wewnętrzną wiedzą finansową, którą zdobył przez lata. Pomaga nam wypełniać naszą misję edukacyjną w LoanMart.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy