Jak przelać saldo karty kredytowej

Jak przelać saldo karty kredytowej
Category: Jaka Jest
16 października 2020

Przelew salda może pomóc w szybszej spłacie długu, ale tylko w odpowiednich okolicznościach.

Bezpłatna analiza zadłużenia

Skontaktuj się z nami pod numerem (800) -810-0989

Przelew salda może pomóc w szybszej spłacie długu, ale tylko w odpowiednich okolicznościach.

Debt.com stara się dostarczać naszym użytkownikom pomocnych informacji, pozostając jednocześnie obiektywnymi i prawdomównymi. Zapewniamy naszym sponsorom i partnerom najwyższe standardy branżowe. Po sprawdzeniu sponsorzy mogą wynagradzać nas za kliknięcia i transakcje, do których prowadzi łącze na tej stronie.

Wysokie stopy procentowe utrudniają spłatę zadłużenia na karcie kredytowej . Przy 15% RRSO ponad połowa każdej minimalnej płatności, którą dokonujesz, jest wykorzystywana na spłatę miesięcznych odsetek. Przy 20% RRSO wzrasta do dwóch trzecich każdej dokonywanej płatności. W rezultacie możesz dokonywać płatności miesiąc po miesiącu, ale wydaje się, że nigdzie nie dochodzi. Nauczenie się, jak przenieść saldo karty kredytowej na inne konto, może pomóc w szybszej spłacie zadłużenia. Może również pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze.

P: 13 maja 2014 r. Co to jest karta kredytowa typu „balance transfer”? Debt.com

Dowiedz się, czy przeniesienie salda jest dla Ciebie odpowiednie.

Jak krok po kroku przenosić saldo karty kredytowej

Przeniesienia salda mogą być skutecznym sposobem konsolidacji zadłużenia, jeśli…

 1. Jesteś winien łącznie mniej niż 5000 USD wystawcom kart kredytowych.
 2. Masz dobrą lub doskonałą zdolność kredytową

Jeśli kwalifikujesz się do otrzymania odpowiedniej karty z długim oprocentowaniem zwiastuna 0% RRSO, to dzięki temu rozwiązaniu możesz skutecznie konsolidować zadłużenie. Oto, czego będziesz potrzebować i czego możesz się spodziewać, jeśli chodzi o szybkość, z jaką to rozwiązanie spłaci Twój dług.

Czas na znalezienie karty: 1-2 godziny

Czas na kartę: 2-3 tygodnie

Całkowity czas spłaty: 6-24 miesiące

Opłaty: 3–3 % każdego przeniesionego salda

Porównanie kart online w celu znalezienia właściwej karty zajmie Ci kilka godzin. Powinieneś otrzymać swoją kartę w ciągu 7-10 dni roboczych, a następnie możesz współpracować z obsługą klienta, aby rozpocząć przenoszenie sald. Po przeniesieniu sald będziesz miał od 6 do 18 miesięcy na spłatę w całości salda przed końcem stawki początkowej 0% RRSO. Oznacza to, że zazwyczaj kończysz to rozwiązanie w ciągu jednego do dwóch lat od konsolidacji zadłużenia.

Krok 1: Złóż wniosek o odpowiednią kartę kredytową do przelewu salda

Są dwie rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę podczas kupowania karty kredytowej z przelewem salda:

 1. Niskie opłaty za przelewy
 2. Najdłuższy możliwy okres stawki 0% RRSO

Większość firm obsługujących karty kredytowe oferuje teaserowe okresy opłat wynoszące 6–12 miesięcy. Jednak z doskonałym kredytem możesz znaleźć kartę, która oferuje początkowy okres taryfowy wynoszący 18 lub nawet 24 miesiące. Te karty są rzadkie, ale warte polowania. To maksymalizuje, ile czasu masz na spłatę długu bez odsetek.

UWAGA: Kryzys finansowy COVID ma ograniczone saldo kart transferowych

Większość firm obsługujących karty kredytowe ograniczyła oferty transferu salda w następstwie COVID-19. Wiele z najlepszych kart, które były wcześniej dostępne, jest obecnie niedostępnych. Ekspert ds. Kart kredytowych Debt.com, Jason Steele, ma pełny raport o dostępnych kartach transferu salda.

Krok 2: uzyskaj zgodę na podstawie swojej zdolności kredytowej

Gdy złożysz wniosek o wybraną kartę, wystawca karty kredytowej powie Ci dokładnie, co chce zaoferować, w tym:

 1. Okres, w którym kwalifikujesz się do 0% RRSO po pierwszym otwarciu konta
 2. Limit kredytowy na karcie, który określi, ile długu możesz przelać
 3. Saldo przenosi APR, które zapłacisz PO zakończeniu okresu stawki teaser

Im wyższa ocena kredytowa, tym korzystniejsze będą wszystkie te warunki. Jeśli masz FICO powyżej 800, warunki przeniesienia salda powinny być na twoją korzyść. Jeśli nie, być może będziesz musiał wybrać, które długi chcesz przenieść. Nasza ekspertka Laura Adams wyjaśnia poniżej, jak to zrobić.

Krok 3: Po otrzymaniu karty przenieś istniejące salda

Karta powinna zostać dostarczona w ciągu około 7-10 dni roboczych. Następnie możesz go aktywować i rozpocząć przenoszenie sald.

Najłatwiejszym sposobem przeniesienia sald jest skontaktowanie się z działem obsługi klienta w celu uzyskania nowej karty przeniesienia salda. Podajesz im informacje o koncie i saldo każdego długu, który chcesz przelać. Następnie wykonają resztę pracy za Ciebie.

Przelewy salda mogą służyć do konsolidacji różnych długów. W rzeczywistości możesz przenosić nie tylko salda kart kredytowych.

Salda możesz przesyłać z:

 • Karty kredytowe ogólnego przeznaczenia
 • Karty obciążeniowe
 • Przechowuj karty
 • Karty gazowe
 • Linie kredytowe w sklepach, np. Na meble lub elektronikę
 • Pożyczki osobiste
 • Pożyczki samochodowe

Tylko upewnij się, że rozumiesz koszt wyjścia z długów. Pożyczki, zwłaszcza zabezpieczone, takie jak kredyty samochodowe, mają zazwyczaj niższe oprocentowanie niż karty kredytowe. Tak więc, jeśli przeniesiesz saldo kredytu samochodowego na kartę transferową i nie spłacisz salda przed końcem okresu 0% RRSO, możesz zapłacić dużo więcej, zanim spłacisz ten dług.

Należy również pamiętać, że każdy przeniesiony dług będzie obciążony opłatą za przeniesienie salda. Może to wynosić od 3 USD za przelew do 3% każdego przeniesionego salda. Zostanie to zastosowane i dodane do salda na nowej karcie.

Krok 4: jak najszybciej spłacić dług

Same transfery wymagają czasu. Według ekspertów kredytowych z Experian, przelewy w przypadku niektórych kart mogą zostać zakończone w ciągu tygodnia, ale mogą zająć nawet kilka tygodni. [1] Po zakończeniu konsolidacji zadłużenia należy odpowiednio zaplanować, ponieważ może to skrócić czas dostępny na spłatę salda bez odsetek.

Skoncentruj się na jak najszybszej spłacie. Przejrzyj swój budżet, aby zmniejszyć niepotrzebne wydatki. Jeśli są wydatki, które możesz ograniczyć, lub jakiekolwiek luksusy, bez których możesz się obejść, ogranicz je tak bardzo, jak to możliwe.

Zwiększy to przepływ gotówki dostępny w Twoim budżecie na spłatę zadłużenia. Dokonuj największych płatności każdego miesiąca. Twoim celem jest spłacenie całkowitego skonsolidowanego salda przed końcem stawki zwiastuna 0% APR.

Jeśli nie spłacisz całości salda przed końcem okresu 0% RRSO, wystawca karty kredytowej zastosuje standardową APR przeniesienia salda do pozostałego salda.

Czy powinienem przelać saldo karty kredytowej?

To częste pytanie, które ludzie zadają. Nawet wiedząc, jak działają transfery salda, możesz się zastanawiać, czy to właściwe rozwiązanie dla Ciebie. Chcesz wiedzieć, że to zadziała i że będziesz w stanie uwolnić się od długów.

Chcesz również uniknąć ryzyka pogorszenia trudnej sytuacji z zadłużeniem, co może się zdarzyć, jeśli na innych kartach pojawi się nowe saldo lub zaczniesz robić regularne zakupy na karcie transferu salda. Wszystko to może oznaczać, że skończysz z większym długiem zamiast mniejszym.

Oto tylko jeden przykład pytania o przeniesienie salda, które otrzymał Debt.com:

Pytanie: Myślę, że mam około 5000 dolarów na pięciu lub sześciu kartach kredytowych. Widziałem te oferty dotyczące innych kart kredytowych, które mówią, że mogę przelać na nie swoje saldo – i nie naliczają mi odsetek. Nie rozumiem, dlaczego to nie jest oszustwo. Jak mogą zarabiać pieniądze, jeśli przeniosę do nich tysiące dolarów, a następnie spłacę wszystko bez ani grosza odsetek?

Czy te rzeczy są zgodne z prawem? Jeśli tak, to jaki jest haczyk? Musi być haczyk.

– Richard w Delaware

Howard Dvorkin, prezes Debt.com i CPA, odpowiada…

Tak, Richard, te oferty są „legalne” – i tak, jest haczyk. Właściwie jest ich kilka.

Po pierwsze, myślę, że brakuje Ci kluczowego elementu tych ofert: wygasają . Kiedy zapisujesz się na tak zwany transfer salda o zerowej stopie APR , zwykle masz od sześciu do 18 miesięcy, zanim zacznie obowiązywać stopa procentowa.

Po drugie, ta stopa procentowa może być wyższa niż ta, którą miałeś na starych kartach. Jeśli oprocentowanie nie jest znacząco niższe niż oprocentowanie na Twoich oryginalnych kontach, to po wygaśnięciu tego okresu 0% RRSO wrócisz do płacenia tych wysokich odsetek.

Po trzecie, o czym Debt.com pisał wcześniej: „Niestety, prawie wszystkie oferty transferu salda o zerowej stopie procentowej wymagają uiszczenia 3-procentowej„ opłaty za transfer salda ”- więc ta korzyść nie jest tak naprawdę bezpłatna.” Musisz mieć świadomość, że spłata salda bez odsetek nie oznacza, że ​​spłacasz je bez żadnych opłat. Opłaty za te przelewy zwiększą kwotę, którą musisz spłacić, zanim zaczniesz.

Jednak oferty te mogą być prawdziwym dobrodziejstwem dla wyspecjalizowanych jastrzębi zadłużenia, którzy chcą spłacić swoje karty kredytowe. Czemu? Ponieważ zamiast płacić około 16 procent miesięcznie odsetek – co jest obecnie średnią krajową – te 16 procent może pójść na spłatę tych dużych sald.

Niestety, rzadko tak się to udaje.

Firmy obsługujące karty kredytowe nie składają takich ofert z dobroci, która wypełnia ich krwawiące serca. Wiele z nich to spółki notowane na giełdzie, które mają obowiązek (i moralny obowiązek) zarabiać pieniądze dla swoich akcjonariuszy.

Firmy te wiedzą, że większość posiadaczy kart nie wykorzysta tych 18 miesięcy na spłatę zadłużenia. Po prostu wydadzą wszystko, co zaoszczędzą, na spłatę odsetek, a kiedy oferta zerowych odsetek się skończy, wielu będzie po prostu zbyt apatycznych, by szukać lepszej oferty.

Podsumowując…

Prawda jest taka, że ​​Drew, jeśli masz dobry kredyt, znajdziesz odpowiednią kartę i jesteś zdyscyplinowany w kwestii spłaty, te oferty mogą Ci naprawdę pomóc. Ale prawda jest taka, że ​​firmy obsługujące karty kredytowe nie składałyby takich ofert, gdyby traciły na nich pieniądze.

Te firmy są mistrzami psychologii. Wiedzą dobrze, że wiele osób zobaczy pieniądze, które oszczędzają w okresie bezodsetkowym i po prostu wyda je gdzie indziej. Następnie, kiedy oferta zerowego procenta wygaśnie, nadal mają duże długi do spłaty w pełnej wysokości.

Pamiętaj więc, że majsterkowanie nie jest dla każdego. Spróbuj raz, jeśli uważasz, że możesz być wystarczająco zdyscyplinowany, aby być jednym z nielicznych, którzy spłacają saldo zgodnie z planem. Jeśli to nie zadziała, nie kontynuuj ponownej konsolidacji! Wezwij profesjonalistów.

Masz problemy z samodzielnym wyjściem z długów? Porozmawiaj z certyfikowanym doradcą kredytowym, aby uzyskać bezpłatną analizę zadłużenia.

Priorytetyzacja sald do transferu

W niektórych przypadkach możesz nie uzyskać zgody na limit kredytowy, który jest wystarczająco duży, aby przenieść wszystkie salda. Lub możesz zostać zatwierdzony na wysoki limit, ale krótszy okres początkowy 0% RRSO. Oznacza to, że będziesz miał tylko małe okienko na spłatę przeniesionego długu. Są to typowe wyzwania związane z transferami salda, nawet jeśli masz dobry kredyt. Jeśli napotkasz jedną z tych sytuacji, będziesz musiał ustalić priorytety sald i zdecydować, które z nich chcesz przenieść.

Z taką sytuacją spotkała się Susan, gdy złożyła wniosek o kartę kredytową typu „balance transfer”:

Pytanie: Otrzymałem zgodę na 20-miesięczny przelew salda, ale nie na całą kwotę, która jest na moich wysoko oprocentowanych kartach. Mam otwarte trzy karty i chcę przelać całość największego zadłużenia APR i większość drugiej. Ostatnia karta ma 0% na kolejne 5 miesięcy. Jak więc zapewnić, że dług, który chcę przenieść, zostanie przeniesiony?

– Susan w Tennessee

Ekspert kredytowy Laura Adams odpowiada…

Gratulujemy skorzystania z oferty karty kredytowej typu transfer salda! Przy prawidłowym użytkowaniu powinieneś być w stanie zaoszczędzić mnóstwo interesujących łodzi. Ale musisz upewnić się, że wykonujesz przelewy w kolejności od najwyższego do najniższego APR. I uświadom sobie, że często stosuje się różne stopy procentowe do różnych części salda na tej samej karcie.

Na przykład na jednej karcie możesz mieć następujące rodzaje rocznych stóp oprocentowania lub APR dla różnych typów transakcji:

 • nowe saldo zakupów dla regularnych opłat dokonywanych na karcie przy 14% RRSO.
 • Bilans zaliczki pieniężne za pieniądze wycofane z banku lub bankomatu w 26% APR.
 • Równowaga przeniesienie salda długu przesunięte na kartę z innej karty kredytowej lub rachunku w okresie promocyjnym w 0% APR.

Twoje nowe konto, które oferuje promocję transferu salda, prześle środki na stare konto, które przenosi lub przenosi Twój dług. Tak więc, gdy przelewasz saldo, przypomina to dokonywanie płatności i powinno być stosowane w kolejności od najwyższej do najniższej stopy procentowej.

Jeśli uważasz, że wystawca karty kredytowej nie realizuje płatności we właściwej kolejności, skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, możesz złożyć skargę wierzyciela do Biura Ochrony Konsumentów na stronie Consumerfinance.gov.

Jak ustawa o kartach kredytowych wpływa na karty transferu salda

Ustawa o odpowiedzialności, odpowiedzialności i ujawnianiu informacji na temat kart kredytowych (CARD) została uchwalona w 2009 roku w celu zapewnienia dodatkowej ochrony konsumenta użytkownikom kredytów. [2] Część ustawy nakłada na firmy obsługujące karty kredytowe wymóg stosowania płatności do salda w kolejności od najwyższej do najniższej APR.

Na przykład, jeśli użyjesz swojej karty do wypłaty zaliczki gotówkowej, saldo to zostanie spłacone jako pierwsze podczas dokonywania płatności, ponieważ APR zaliczki gotówkowej jest na ogół znacznie wyższe niż APR stosowane przy zwykłych zakupach.

W przypadku transferów salda może to być zarówno dobre, jak i złe dla użytkowników kart.

Dobrze: przeniesione salda spłacają najpierw najwyższą część salda APR

Jak wyjaśnia Laura Adams w powyższym pytaniu, przelew jest zasadniczo traktowany jako płatność. Tak więc, jeśli przelejesz tylko część salda z jednego ze swoich rachunków, część z najwyższym RRSO zostanie przelana jako pierwsza. Jeśli masz karty z zaliczkami gotówkowymi, które kosztują rękę i nogę, przeniesienie części sald zlikwidowałoby te wyższe odsetki.

Źle: Dokonywanie regularnych zakupów na karcie salda może zanegować 0% RRSO

W przypadku wielu kart kredytowych typu „balance transfer” okres 0% RRSO dotyczy tylko transferów salda. Regularne zakupy dokonywane za pomocą karty miałyby APR zakupu naliczane do salda. Ponieważ ta stawka jest wyższa niż stawka zwiastuna 0% zastosowana do przeniesionych sald, zakupy zostaną spłacone w pierwszej kolejności. Jeśli dokonujesz regularnych zakupów za pomocą karty transferu salda, możesz przegapić korzyść z okresu 0% RRSO.

Więcej pytań o przelewy

P: 13 maja 2014 Jaka jest najlepsza karta kredytowa typu Balance Transfer? Debt.com

 1. Najniższe opłaty za przelew
 2. Najdłuższy okres promocji 0% RRSO

Te dwa czynniki sprawiają, że karta jest bardziej efektywna, ponieważ zmniejszają koszty wyjścia z długu. Niższe opłaty to mniej do opłacenia. Długi okres oprocentowania wynoszący 0% daje więcej czasu na spłatę długu bez odsetek. Porównaj karty transferu salda »

P: 13 maja 2014 r. Kiedy przenosisz saldo na karcie kredytowej, co się dzieje? Debt.com

Po przeniesieniu salda na nową kartę saldo na istniejącej karcie spada do zera. Konto jest nadal otwarte i ma dobrą opinię. Oznacza to, że możesz nadal korzystać z karty. Uważaj tylko, aby nie osiągnąć nowej równowagi! W przeciwnym razie możesz spłacić więcej długu zamiast go zmniejszać.

P: 13 maja 2014 r. Czy warto przenosić salda na karcie kredytowej? Debt.com

Pamiętaj tylko, że płatności, które osiągną zero w ciągu jednego roku, wyniosą około 420 USD, jeśli jesteś winien 5000 USD. Jeśli więc masz ograniczone środki w budżecie, może to nie być najlepsze rozwiązanie. Ale przy dobrym kredycie i dobrym przepływie gotówki przelewy salda mogą być właściwym wyborem.

P: 13 maja 2014 r. Czy mogę przesyłać środki z salda karty kredytowej w tę iz powrotem? Debt.com

Istnieje również obawa o koszty. Jeśli stale ponosisz opłaty za przelew salda, stale dodajesz do tego, co jesteś winien. Możesz w końcu uiścić opłaty, a następnie przelać pieniądze ponownie. Tak więc ta metoda może nigdzie nie dotrzeć.

Wreszcie, uważaj na swoją zdolność kredytową. Za każdym razem, gdy ubiegasz się o kartę kredytową, musisz autoryzować czek kredytowy. Pozostają one w raporcie kredytowym przez dwa lata. Zbyt wiele zapytań w ciągu 6 miesięcy do roku źle wpływa na Twój wynik.

P: 13 maja 2014 r. Czy Twój transfer może przechowywać salda na karcie kredytowej? Debt.com

P: 13 maja 2014 r. Czy można przenieść część salda na karcie kredytowej? Debt.com

P: 13 maja 2014 r. Czy można przenieść pożyczkę na kartę kredytową? Debt.com

Pamiętaj, pożyczki prawie zawsze oferują niższe oprocentowanie niż karty kredytowe. Tak więc, o ile nie spłacisz salda bez odsetek, przeniesienie pożyczki może zwiększyć koszt spłaty. Zasadniczo sprawiasz, że spłata tego długu jest droższa.

Warto również zauważyć, że możesz przenosić linie kredytowe w sklepie na takie rzeczy, jak meble lub elektronika. Wystarczy mieć pod ręką imię i nazwisko pierwotnego pożyczkodawcy oraz numer konta i zadzwonić do obsługi klienta, aby wykonać przelew.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy