Gdzie inwestować po Covid – kup to

Category: Jest Najlepszy
17 lutego 2021

Jaki jest najlepszy sposób inwestowania w wyleczenie z COVID-19?

Oto, co musisz wiedzieć.

COVID-19: ożywienie gospodarcze

Mark Haefele, dyrektor generalny UBS ds. Inwestycji, przedstawił trzy scenariusze ożywienia gospodarczego oraz miejsca, w których należy inwestować.

Upside Case: Kupuj akcje cykliczne i wyceniaj

Przypadek pozytywny zakłada, że ​​niedawne otwarcie gospodarcze w całych Stanach Zjednoczonych prowadzi do ożywienia gospodarczego w czerwcu – bez drugiej blokady . Ta teza może być trudna, szczególnie jeśli jesienią nastąpi druga fala koronawirusa, co wielu spekuluje, że doprowadzi do drugiej fazy blokad.

Jakie akcje należy kupić, jeśli nastąpi ożywienie gospodarcze związane z COVID?
 • Kupuj akcje cykliczne i wartościowe
 • Skoncentruj się na spółkach o średniej kapitalizacji, a nie na wielkichKtóre sektory skorzystają na pozytywnym ożywieniu gospodarczym związanym z COVID?
  • energia
  • automobilowynapójsprzedażIRS musi zapłacić 100 milionów dolarów wartych 1200 dolarów czeków stymulacyjnych, orzeczenia sędziego w procesie sądowym więźniówTrump naciska na drugi pakiet stymulacyjny ze szpitala, stawiając prawodawców pod presjąTo wybaczenie pożyczki studenckiej spadło z ustawy o stymulacjachPodstawa: kup kredyt i skoncentruj się na tych sektorach

   Scenariusz podstawowy zakłada, że ​​państwa ponownie otworzą swoje gospodarki latem. Haefele zakłada, że ​​wzrost gospodarczy powróci do poziomów sprzed COVID w grudniu.

   Czy powinieneś skupić się na akcjach lub inwestycjach kredytowych, jeśli istnieje podstawowy przypadek ożywienia gospodarczego COVID?
   • Skoncentruj się na inwestycjach kredytowych
   • Ze względu na politykę pieniężną możesz inwestować w całym spektrum kredytowymPrzykłady: rynki inwestycyjne, rynki o wysokiej rentowności i wschodząceKtóre sektory odniosą korzyści w przypadku ożywienia gospodarczego COVID według scenariusza podstawowego?
    • opieka zdrowotna
    • automatyzacjabezpieczeństwo cybernetycznehandel elektronicznyzrównoważone inwestycjeWadą przypadku: Kup złoto

     Istnieje wiele sposobów, aby wyobrazić sobie ciągłe spowolnienie gospodarcze: więcej utraty miejsc pracy, wolniejsze zatrudnianie, spadek na giełdzie, zwiększona zmienność, zwiększone niespłacanie długów i bankructwa.

     Dlaczego kupowanie złota jest dobrą inwestycją w czasie recesji?Tradycyjnie złoto jest uważane za bezpieczną przystań w czasie recesji. Jeśli dolar amerykański zostanie zdewaluowany, a dług publiczny USA nadal będzie rósł, cena złota może wzrosnąć. Haefele zaleca również kupowanie skarbowych papierów wartościowych chronionych przed inflacją w celu walki z inflacją.

     3 sektory gotowe do wzrostu

     UBS zwraca uwagę na trzy kolejne sektory, które są gotowe do rozwoju w następstwie pandemii COVID-19:

     1. Żywność: wzrost alternatyw mięsnych pochodzenia roślinnego i dostawa żywności
     2. Healthtech: rozwój telemedycyny i terapii genetycznych Automatyzacja: wzrost automatyzacji magazynu i zakupów onlineZasoby

      Zack Friedman to bestsellerowy autor przebojowej książki The Lemonade Life. Apple nazwał The Lemonade Life jednym z „największych audiobooków jesieni i „trzeba posłuchać.

      Zack Friedman to bestsellerowy autor przebojowej książki The Lemonade Life. Apple nazwał The Lemonade Life jednym z „największych audiobooków jesieni i „trzeba posłuchać. Zack jest założycielem i dyrektorem generalnym Make Lemonade, wiodącej internetowej firmy zajmującej się finansami osobistymi, która umożliwia lepsze życie finansowe. Jest poszukiwanym mówcą i dzięki swoim potężnym spostrzeżeniom zainspirował miliony ludzi, w tym ponad 150 milionów ludzi, którzy przeczytali jego rady. Wcześniej był dyrektorem finansowym, inwestorem funduszu hedgingowego i pracował w Blackstone, Morgan Stanley i Białym Domu. Zack ukończył studia na Harvardzie, Wharton, Columbia i Johns Hopkins.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy