Czy możesz wnieść torbę do Pnc Arts.

Category: Kartę Kredytową
17 lutego 2021

Pytania i odpowiedzi PNC Arts Center

Czy możesz wnieść torbę do centrum Pnc Arts?

8 odpowiedziMożesz zabrać ze sobą zamkniętą butelkę wody i przekąskę w plastikowej torbie, zawsze zabieram mój przezroczysty plecak NASCAR, który uwielbia bezpieczeństwo, ponieważ przeszukują go bez otwierania.

Tak, ale sprawdzają to. Jedzenie i napoje nie są dozwolone. Przygotuj się na wydanie fortuny na wszystko, co kupisz.

Bezpłatny parking ogólny. Ale może to być daleko. Handicap (bezpłatny) / VIP (powyżej 20 $) dostępny tuż przy wejściu.

Ile kosztuje parking

Czy przeszukują wszystko w torbie?

Prosimy o przestrzeganie Regulaminu Centrum Bankowego PNC, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia i bezpieczeństwo dla klientów uczestniczących w przedstawieniach i koncertach.

Sprzęt do nagrywania jest surowo zabroniony, telewizory i inne urządzenia, które nie zostały niedozwolone w ośrodku.

Alkohol jest również surowo zabroniony

ŻADNEJ broni

NIE Wskaźniki laserowe

W obiekcie dozwolone są kamery osobiste. Fotografowanie z lampą błyskową, wideo i aparaty z wymiennymi obiektywami nie są dozwolone bez zgody obiektu.

Są dostępne do wypożyczenia i mogą być używane w większości przedstawień. OSOBISTE KRZESŁA TRAWNIKOWE są dozwolone pod warunkiem, że znajdują się 9 ″ lub mniej od ziemi.

Stacja PIERWSZEJ POMOCY może znajdować się po prawej stronie głównego placu.

Prosimy o korzystanie ze stojaków koncesyjnych dostępnych do zakupów żywności i napojów. Żywność osobistą należy zapakować w jedną, fabrycznie zamkniętą, przezroczystą plastikową torbę.

Odbierz bilety na godzinę przed koncertem. Klient musi przedstawić aktualną kartę kredytową użytą do złożenia zamówienia oraz dokument tożsamości ze zdjęciem.

Miejsca dla osób specjalnej troski są dostępne w kasie pod numerem (732) 203-2500 wew. 3714 lub dzwoniąc do Ticketmaster. Dostępny parking: New Jersey Tablice rejestracyjne dla osób niepełnosprawnych lub zezwolenie stanowe, aby parkować na parkingu przystosowanym dla wózków inwalidzkich. Parking znajduje się na południe od amfiteatru. Amfiteatr ma specjalne miejsca siedzące zlokalizowane w sekcjach Loge i Orchestra. Dostępne jest również miejsce na trawnik przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących specjalnych potrzeb, skontaktuj się z PNC Bank Arts Centre pod numerem (732) 203-2500 wew. 3714.

PNC Bank Arts Centre egzekwuje prawo zabraniające spożywania alkoholu przez nieletnich w dowolnym miejscu na terenie zakładu. Osoby naruszające będą ścigane.

ŻADNY sprzęt nagrywający, radia, telewizory ani nieautoryzowany sprzęt elektroniczny. BEZ napojów alkoholowych, palenia, butelek, puszek, lodówek, broni.

NO Wskaźniki laserowe. Jedna fabrycznie zamknięta butelka wody na osobę.

W obiekcie dozwolone są kamery osobiste. Fotografowanie z lampą błyskową, wideo i aparaty z wymiennymi obiektywami nie są dozwolone bez zgody obiektu.

WYPOŻYCZALNIA KRZESŁA TRAWNIKOWEGO SĄ DOSTĘPNE DLA WIĘKSZOŚCI WYSTĘPÓW. OSOBISTE KRZESŁA TRAWNIK SĄ DOPUSZCZALNE, POD warunkiem, że SĄ 9 ″ LUB MNIEJ NAD ZIEMIĄ. KOCY SĄ DOPUSZCZALNE W WIĘKSZOŚCI WYKONANIA. DRZWI OTWARTE NA 1 GODZINĘ PRZED UŻYCIEM.

Apteczka pierwszej pomocy AmeriHealth NJ:

Pierwsza pomoc znajduje się po prawej stronie głównego placu. Stacja pierwszej pomocy jest obsługiwana przez certyfikowany personel MONOC (The Monmouth Ocean Hospital Service Corporation).

Jedzenie i napoje można kupić na stoisku koncesyjnym.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy