Banki z najlepszą ochroną debetu

Category: Jest Najlepszy
17 lutego 2021

Trudno znaleźć banki z najlepszą ochroną debetu! Większość banków pobiera skandaliczne opłaty za debet. Na szczęście kilka banków oferuje uczciwe i przyjazne usługi ochrony debetu. W tym artykule wyjaśniono, jakie banki są najlepsze, jeśli chodzi o debet w rachunku bieżącym.

Johnathan Delmonik

Johnathan przez ponad 10 lat był redaktorem blogów i magazynów finansowych, a teraz jest redaktorem naczelnym i założycielem OverdraftApps.Com. Posiada tytuł licencjata i magistra ekonomii

Więcej postów, których autorem jest Johnathan Delmonik.

Johnathan DelmonikTrudno znaleźć banki z najlepszą ochroną debetu! Większość banków pobiera skandaliczne opłaty za debet. Na szczęście kilka banków oferuje uczciwe i przyjazne usługi ochrony debetu. W tym artykule znajdziesz najlepsze banki pod względem debetu. Najpierw zacznijmy od podstaw.

Co to są opłaty za debet

Opłaty za debet to opłaty, które Twój bank pobiera za każdym razem, gdy dokonujesz zakupu, a stan konta jest ujemny. Kiedy tak się stanie, Twój bank musi Cię pokryć, ponieważ nie masz wystarczającej ilości pieniędzy na koncie. Obecnie średnia opłata za debet wynosi 35 USD za transakcję. Oznacza to, że każda transakcja, która spowoduje zmianę stanu konta z dodatniego na ujemny lub jakakolwiek transakcja, którą dokonasz, gdy jesteś już ujemny, będzie Cię kosztować 35 USD (plus koszt przedmiotu, który płacisz, oczywiście).

Teraz zajmijmy się tym. Oto 3 banki, które mają najlepszą ochronę przed debetem:

Capital One 360Produkt: linia kredytowa

Szczegóły: Ten bank umożliwia zapisanie się do programu ochrony linii kredytowej w rachunku bieżącym. Oznacza to, że zamiast płacić stałą opłatę, którą inne banki pobierałyby od Ciebie, w Capital One 360 ​​zapłacisz tylko odsetki od wykorzystanej kwoty. Jaka jest stopa procentowa? Zależy od wielu czynników – aby się tego dowiedzieć, należy porozmawiać bezpośrednio z bankierem Capital One 360.

Capital One 360 ​​pozwala również na posiadanie regularnej ochrony debetu – podobnie jak w bankach. Obciążą Cię kwotą 35 USD za transakcję i zapewnią 1-dniowy okres karencji – jeśli uda Ci się pokryć to, co kupiłeś, zrzekną się opłaty.

OdkryćProdukt: Bardziej przyjazna ochrona przed debetem

Szczegóły: Discover pozwoli Ci połączyć konto bankowe / konto oszczędnościowe z kontem czekowym. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, ponieważ masz zamiar uzyskać ujemny wynik, automatycznie przeleją środki na Twoje konto rozliczeniowe bez żadnych opłat! Jeśli ostatecznie przekroczysz limit (ponieważ nie masz pieniędzy na połączonym koncie), Discover pobierze 30 USD dziennie zamiast zwykłych 35 USD za przedmiot, który pobierają inne banki.

EverBankProdukt: linia kredytowa

Szczegóły: Podobnie jak w przypadku oferty Capital One, EverBank naliczy odsetki od kwoty wykorzystanej do debetu. Możesz zarejestrować się w tym programie za darmo, a odsetki, które zapłacisz, zależą od tego, kim jesteś, ile zarabiasz itp. Jeśli nie zapłacisz odsetek, które jesteś winien, zostanie naliczona opłata w wysokości 25 USD za zwłokę.

EverBank umożliwi Ci również skorzystanie z regularnego programu ochrony debetu za opłatą 30 USD za każdą pozycję.

Jaki jest najlepszy bank dla opłat za debet

Jeśli wolisz skorzystać z klasycznej usługi ochrony debetu zamiast linii kredytowej, jak sugerowano powyżej, powinieneś najpierw sprawdzić stawki opłat za debet w banku. Najtańsze opłaty za debet znajdziesz w HSBC (10 USD), Navy Federal CU (20 USD) i First National Bank (28 USD). Nie zapominaj, że każdy bank obciąży Cię wielokrotnie (z wyjątkiem HSBC) za każde użycie karty debetowej do debetu.

Banki z automatyczną ochroną przed debetem

Nie ma banków zapewniających automatyczną ochronę przed debetem, ponieważ nie mogą! Kilka lat temu Consumer Financial Bureau Protection (CFPB) domyślnie wyłączył ochronę kredytu w rachunku bieżącym. Oznacza to, że klienci muszą aktywnie wyrazić zgodę na tę usługę, jeśli chcą z niej korzystać. Jak możesz sobie wyobrazić, powodem tego jest ochrona Ciebie, klientów, przed nieumyślnym płaceniem skandalicznych opłat bankowych.

Banki bez opłat za debet

Jeśli nie chcesz już nigdy więcej słyszeć o debecie – jest to możliwe! W Internecie istnieją banki bez opłat za debet. W tych bankach nie będziesz mieć możliwości debetu w rachunku bieżącym ani żadnych innych rodzajów zaliczek gotówkowych. Oznacza to, że możesz utknąć bez dodatkowej gotówki pod koniec miesiąca. Oczywiście byłoby lepiej, gdybyś mógł się bez tego obejść, ale czasami potrzebujesz teraz tylko gotówki, a debet można uznać za pomocne zabezpieczenie.

Bank z najwyższym limitem debetu

Znalezienie banku z najwyższym limitem debetu jest trudnym pytaniem i nie ma jednej odpowiedzi, ale poruszyliśmy temat, jak tylko mogliśmy w tym artykule: o ile możesz debetować na koncie.

Limit debetu, który będziesz mógł otrzymać w swoim banku, tak naprawdę zależy od tego, kim jesteś jako klient. Na przykład, bank będzie chciał wiedzieć, ile masz historii bankowej, jakie masz dochody itp. Przyjmuje się, że średni poziom debetu w rachunku bieżącym wynosi od 100 do 1000 USD.

Zasubskrybuj aplikacje w rachunku bieżącymOtrzymuj najnowsze posty prosto do skrzynki odbiorczej

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy